Burocratie neemt Extreem toe in Portugal!

Portugese krant

Onlangs las ik in een Portugese krant dat er weer 350 nieuwe kleine deelgemeentes bij komen in Portugal. Dat betekend nog meer mensen die soms verantwoording nemen en vandaag ja kunnen zeggen en morgen ook nee. Dat betekend ook meer papier en langere wachttijden. Daar is niets goed of fout mee.

Als buitenlander in een ander land moet je aanpassen. Portugal bepaald de regels voor buitenlanders. Als buitenlander moet je respectvol gedragen naar de regels, vaak ongeschreven, in Portugal. Het gaat om Respect!

Persoonlijk zijn Jose en Jack blij met ons Portugese Gewaardeerde Relatie-netwerk.

Advocaat

In de bouw is er ook elk jaar meer papier nodig. In Nederlandse boekjes staat dat je daar een advocaat voor nodig hebt. Dat is klinkklare onzin. Advocaten zijn in Portugal zakkenvullers met heel weinig kennis die niets toevoegen.

Sowieso moet je als koper niet in Portugese rechtszaken terecht komen. Dat verlies je als koper altijd tegen de macht van project-ontwikkelaars en project-bouwers.

Architect

Een architect heeft niet de kennis om met al dat toenemende bouw-papier in Portugal om te gaan.

Ontzorgen

Jack en Jose ontzorgen voor jouw rust, dat lees je hier!

Je kan natuurlijk ook zelf ik vertrek gaan spelen in Portugal 🙂

Eerste project met 10 Bungalows is uitverkocht

Daarom zijn we met het tweede project met 7 Bungalows aangevangen. Dat lees je hier.

Passie groet van Jack en Jose